Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 31 oglasa - Prodaja stanova – apartman
Stranica 1 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
17
340 000 €
3542 €/m²
ažuriran
Zadar, Petrčane
96 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaje se elegantan dvosobni apartman površine 96,79 m², smješten u prizemlju modernog stambenog...
Prodaje se elegantan dvosobni apartman površine...
12
160 000 €
2857 €/m²
ažuriran
Povljana, Povljana
56 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaje se jednosoban apartman s panoramskim pogledom na more u mjestu Povljana na otoku Pagu. Apartman se nal...
Prodaje se jednosoban apartman s panoramskim pogledom na mor...
17
270 000 €
4219 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
64 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaje se apartman u zgradi moderne luksuzne novogradnje, smješten svega 200m od mora i plaže u samom centru ...
Prodaje se apartman u zgradi moderne luksuzne novogradnje, s...
17
270 000 €
4091 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
66 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
17
315 000 €
3987 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
79 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
17
412 000 €
3924 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
105 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaju se dva apartmana na otoku Viru, prvi red do mora s prekrasnim panoramskim pogledom na more, otok Pag i...
Prodaju se dva apartmana na otoku Viru, prvi red do mora s p...
17
229 000 €
3137 €/m²
ažuriran
Bibinje, Bibinje
73 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaje se kompletno namješten apartman u novogradnji u Bibinjama, pokraj Zadra. Apartman se nalazi na 1. katu...
Prodaje se kompletno namješten apartman u novogradnji u Bibi...
17
240 000 €
2637 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
91 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaje se kompletno namješten i useljiv apartman u novijoj gradnji na otoku Viru, udaljen svega 30km od Zadra...
Prodaje se kompletno namješten i useljiv apartman u novijoj ...
15
305 585 €
3512 €/m²
ažuriran
Nin, Nin
87 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Na prodaju apartman u zgradi novogradnje u gradu Ninu, pokraj Zadra. Zgrada s ukupno 10 apartmana trenutno se ...
Na prodaju apartman u zgradi novogradnje u gradu Ninu, pokra...
17
362 571 €
3326 €/m²
ažuriran
Nin, Nin
109 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Na prodaju apartman s krovnom terasom u zgradi novogradnje u gradu Ninu, pokraj Zadra. Zgrada s ukupno 10 apar...
Na prodaju apartman s krovnom terasom u zgradi novogradnje u...
17
313 200 €
4015 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka
78 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaje se apartman u zgradi novogradnje u mjestu Privlaka, pokraj Zadra. Zgrada se nalazi na odličnoj lokacij...
Prodaje se apartman u zgradi novogradnje u mjestu Privlaka, ...
17
319 300 €
4042 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka
79 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
13
188 200 €
2941 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
64 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaje se apartman u novogradnji na otoku Viru, u blizini centra. Apartman se nalazi u prizemlju moderne zgra...
Prodaje se apartman u novogradnji na otoku Viru, u blizini c...
13
187 500 €
2930 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
64 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaje se apartman u novogradnji na otoku Viru, u blizini centra. Apartman se nalazi na 1. katu moderne zgrad...
13
259 700 €
2918 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
89 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
17
220 000 €
3143 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
70 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaje se dvosoban apartman u zgradi novogradnje na otoku Viru. Apartman oznake S3 smješten je na prvom katu ...
Prodaje se dvosoban apartman u zgradi novogradnje na otoku V...
16
181 908 €
3638 €/m²
ažuriran
Nin, Nin
50 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
17
210 000 €
2530 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
83 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaje se apartman u novijoj gradnji s ukupno 4 stambene jedinice na otoku Viru. Apartman je smješten u prize...
Prodaje se apartman u novijoj gradnji s ukupno 4 stambene je...
13
315 000 €
2520 €/m²
ažuriran
Jasenice, Maslenica
125 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
*NOVOGRADNJA* Prodaje se apartman s privatnim bazenom udaljen svega samo 200m od mora!Apartman oznake S2 u pri...
*NOVOGRADNJA* Prodaje se apartman s privatnim bazenom udalje...
13
234 000 €
2854 €/m²
ažuriran
Jasenice, Maslenica
82 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
*NOVOGRADNJA* Prodaje se apartman s privatnim bazenom udaljen svega samo 200m od mora!Apartman oznake S1 u pri...
Stranica 1 od 2
Natrag
1
2
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban