imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja stanova – garsonjera

Detaljna pretraga

1 - 5 od ukupno 5 oglasa - Prodaja stanova – garsonjera

7
87 900 € 3516 €/m²
ažuriran
Osijek, Bosutsko naselje

25 m2

kat
7
93 500 € 3596 €/m²
ažuriran
Osijek, Industrijska četvrt

26 m2

pr kat
1
96 920 € 3590 €/m²
ažuriran
Osijek, Novi grad

27 m2

pr kat
7
152 000 € 5067 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Ližnjan

30 m2

vpr kat
10
28 800 € 1800 €/m²
ažuriran
Stenjevec,

16 m2

vpr kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup