imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja stanova – jednosoban stan

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 190 oglasa - Prodaja stanova – jednosoban stan

Stranica 1 od 10
14
191 000 € 4897 €/m²
nov
Pula, Nova Veruda

39 m2

1. kat
12
125 000 € 4032 €/m²
nov
Zagreb, Gornja Dubrava

31 m2

3. kat
7
161 000 € 2776 €/m²
nov
Pula, Pula

58 m2

3. kat
4
165 130 € 3116 €/m²
nov
Pula, Pula

53 m2

kat
5
159 000 € 3313 €/m²
nov
Pula, Pula

48 m2

2. kat
5
159 000 € 3313 €/m²
nov
Pula, Pula

48 m2

2. kat
4
159 000 € 3118 €/m²
nov
Pula, Pula

51 m2

kat
1
109 000 € 3759 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornji Grad - Medveščak

29 m2

kat
8
200 000 € 4762 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

42 m2

kat
8
166 000 € 6148 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

27 m2

kat
9
98 000 € 5158 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec

19 m2

kat
10
275 800 € 3940 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč

70 m2

kat
13
139 000 € 3658 €/m²
ažuriran
Zagreb, Sesvete

38 m2

2. kat
9
150 000 € 7143 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

21 m2

1. kat
10
176 000 € 5333 €/m²
ažuriran
Rijeka, Vojak

33 m2

kat
11
139 000 € 6950 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trnje

20 m2

kat
1
152 000 € 4000 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin

38 m2

1. kat
1
152 000 € 4000 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin

38 m2

2. kat
11
199 000 € 7107 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad

28 m2

2. kat
13
138 000 € 4059 €/m²
ažuriran
Viškovo, Marčelji

34 m2

1. kat
Stranica 1 od 10
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup