Detaljna pretraga
61 - 80 od ukupno 190 oglasa - Prodaja stanova – jednosoban stan
Stranica 4 od 10
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed
8
171 275 €
6588 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
26 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
1. kat
U samom srcu Crikvenica, uz mirnu rijeku Dubračina, smjestila se moderna i arhitektonski atraktivna zgrada s 3...
U samom srcu Crikvenica, uz mirnu rijeku Dubračina, smjestil...
9
181 818 €
6494 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
28 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
2. kat
9
176 020 €
6519 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
27 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
2. kat
17
135 000 €
5400 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Grižane-Belgrad
25 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
1. kat
Prodaja dva studio apartmana – 5 km od mora, uređeni, parking Na mirnoj i ugodnoj lokaciji, svega 5 km od mor...
Prodaja dva studio apartmana – 5 km od mora, uređeni, parkin...
5
72 000 €
2057 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trnje
35 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, TRNJE, 35 m², 1-SOBAN Prodaje se jednosoban stan površine 35 m² smješten u prizemlju s...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, TRNJE, 35 m², 1-SOBAN Prodaje se jed...
3
109 000 €
4542 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
24 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
PRODAJE SE GARSONJERA 24 m² – VISOKO POTKROVLJE – ODLIČNA INVESTICIJA Na prodaju lijepo uređena garsonjera ...
PRODAJE SE GARSONJERA 24 m² – VISOKO POTKROVLJE – ODLIČNA ...
11
186 000 €
5314 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
35 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Istra, Rovinj, stan u prizemlju u centru grada U srcu predivnog Rovinja, smjestio se ovaj šarmantno uređen s...
Istra, Rovinj, stan u prizemlju u centru grada U srcu pred...
13
240 000 €
4615 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
52 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
3. kat
Na atraktivnoj i izuzetno rijetkoj lokaciji u samom centru Poreča, prvi red do mora, prodaje se stan s otvoren...
Na atraktivnoj i izuzetno rijetkoj lokaciji u samom centru P...
9
200 000 €
7407 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornji Grad - Medveščak
27 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
2. kat
Zagreb, Britanski trg. Vrhunska lokacija u samom centru grada, funkcionalan raspored i osiguran parking – kom...
Zagreb, Britanski trg. Vrhunska lokacija u samom centru gra...
10
134 000 €
6700 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
20 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
2. kat
Izdvajamo iz ponude lijepo uređenu i renoviranu garsonjeru u Malinskoj. Stan se nalazi na 2. katu manje stambe...
Izdvajamo iz ponude lijepo uređenu i renoviranu garsonjeru u...
9
235 000 €
3852 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
61 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
3. kat
ID KOD AGENCIJE: 1047-268...
ID KOD AGENCIJE: 1047-268...
15
150 000 €
5556 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornji Grad - Medveščak
27 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
DVA STUDIO APARTMANA, PRODAJA, ZAGREB, KAPTOL, 27 m2 Prodaju se dva studio apartmana površine 15 m2 i 12 m2, ...
DVA STUDIO APARTMANA, PRODAJA, ZAGREB, KAPTOL, 27 m2 Prodaj...
17
154 000 €
3850 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Dramalj
40 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Novo renoviran stan s pogledom na more, Dramalj Prodaje se novo renoviran i moderno uređen stan ukupne stambe...
Novo renoviran stan s pogledom na more, Dramalj Prodaje se ...
7
120 000 €
6000 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice
20 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
1. kat
Njivice, apartman sa balkonom, cca 200 metara od mora s pogledom na more, potpuno uređena. Napomena: Poštova...
Njivice, apartman sa balkonom, cca 200 metara od mora s pogl...
11
143 820 €
3060 €/m²
ažuriran
Šibenik, Grebaštica
47 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Stan koji se traži – potkrovlje s balkonom, parking i pogled na more Prodaje se stan u potkrovlju, idealan kao...
Stan koji se traži – potkrovlje s balkonom, parking i pogled...
12
192 000 €
3429 €/m²
ažuriran
Labin, Rabac
56 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Prodaje se stan u Rapcu, u blizini mora i najljepših plaža u Istri. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade...
Prodaje se stan u Rapcu, u blizini mora i najljepših plaža u...
7
229 000 €
3013 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir
76 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
1. kat
Zagreb, Remete, Maksimir! Stan smješten na prvom katu novouređene stambene kuće, s kojeg se pruža prekrasan o...
Zagreb, Remete, Maksimir! Stan smješten na prvom katu novou...
10
140 000 €
5600 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad
25 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, CENTAR, 25 m2, GARSONIJERA Prodaje se garsonijera površine 25 m2 u suterenu zgrade bez...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, CENTAR, 25 m2, GARSONIJERA Prodaje s...
5
190 000 €
5278 €/m²
ažuriran
Pula, Valsaline
36 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
1. kat
Prodaja stan u Puli na Valsalinama 200m od plaže za kupanje. Stan je na 1. katu 36m2 sa kuhinjom, dnevnim dije...
Prodaja stan u Puli na Valsalinama 200m od plaže za kupanje....
12
163 500 €
3716 €/m²
ažuriran
Labin, Rabac
44 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
1. kat
Potpuno renoviran stan na izvrsnoj lokaciji u Rapcu – blizu mora i plaža Na prodaju je odlično uređen i u pot...
Potpuno renoviran stan na izvrsnoj lokaciji u Rapcu – blizu ...
Stranica 4 od 10
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban