imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja nekretnina Poreč, Stranići kod Nove Vasi

Detaljna pretraga

1 - 4 od ukupno 4 oglasa - Prodaja nekretnina Poreč, Stranići kod Nove Vasi

17
500 000 € 2924 €/m²
ažuriran
Poreč, Stranići kod Nove Vasi

171 m2

kat
17
500 000 € 2924 €/m²
ažuriran
Poreč, Stranići kod Nove Vasi

171 m2

kat
17
500 000 € 2924 €/m²
ažuriran
Poreč, Stranići kod Nove Vasi

171 m2

kat
17
500 000 € 2924 €/m²
ažuriran
Poreč, Stranići kod Nove Vasi

171 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup