imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja zemljišta Vrbnik – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

21 - 40 od ukupno 46 oglasa - Prodaja zemljišta Vrbnik – građevinsko zemljište

Stranica 2 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
8
525 000 € 544 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

965 m2

kat
1
63 000 € 140 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

449 m2

kat
9
420 000 € 435 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

965 m2

kat
13
4 250 000 € 56 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

75700 m2

kat
17
110 000 € 105 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

1050 m2

kat
5
800 000 € 256 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

3130 m2

kat
4
7 000 000 € 103 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

68000 m2

kat
6
85 000 € 146 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

583 m2

kat
14
110 000 € 11 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

10000 m2

kat
17
258 000 € 399 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

646 m2

kat
16
267 000 € 217 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

1231 m2

kat
7
186 000 € 233 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

800 m2

kat
1
149 000 € 276 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

539 m2

kat
9
7 000 000 € 134 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

52293 m2

kat
16
180 000 € 213 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik

846 m2

kat
1
57 870 € 10 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Garica

5787 m2

kat
1
48 550 € 10 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Garica

4855 m2

kat
4
105 000 € 8 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Garica

12644 m2

kat
3
333 000 € 80 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Garica

4138 m2

kat
5
350 000 € 70 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Risika

5000 m2

kat
Stranica 2 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed

Tip ponude

  • Prodaja[x]
  • građevinsko zemljište[x]
  • Vrbnik[x]
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup