imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja nekretnina

Detaljna pretraga

141 - 160 od ukupno 13874 oglasa - Prodaja nekretnina

Stranica 8 od 694
17
726 000 € 4033 €/m²
nov
Lovran, Lovran

180 m2

kat
17
550 000 € 4400 €/m²
nov
Umag, Umag

125 m2

kat
17
550 000 € 4400 €/m²
nov
Umag, Umag

125 m2

kat
5
129 500 € 3012 €/m²
nov
Zagreb, Gornji Grad - Medveščak

43 m2

kat
6
76 000 € 2815 €/m²
nov
Zagreb, Trešnjevka - sjever

27 m2

kat
17
198 000 € 3194 €/m²
nov
Umag, Umag

62 m2

1. kat
8
207 575 € 4070 €/m²
nov
Tar-Vabriga, Vabriga

51 m2

1. kat
5
278 123 € 4279 €/m²
nov
Tar-Vabriga, Tar

65 m2

kat
5
358 387 € 5430 €/m²
nov
Tar-Vabriga, Tar

66 m2

kat
5
386 622 € 4249 €/m²
nov
Tar-Vabriga, Tar

91 m2

1. kat
5
292 822 € 4244 €/m²
nov
Tar-Vabriga, Tar

69 m2

kat
5
278 122 € 5794 €/m²
nov
Tar-Vabriga, Tar

48 m2

kat
5
353 628 € 5358 €/m²
nov
Tar-Vabriga, Tar

66 m2

kat
5
375 201 € 5285 €/m²
nov
Tar-Vabriga, Tar

71 m2

kat
5
288 100 € 5649 €/m²
nov
Tar-Vabriga, Tar

51 m2

kat
5
278 200 € 5796 €/m²
nov
Tar-Vabriga, Tar

48 m2

kat
4
330 000 € 372 €/m²
nov
Krk, Krk

887 m2

kat
8
245 000 € 4900 €/m²
nov
Omišalj, Njivice

50 m2

kat
8
235 000 € 4434 €/m²
nov
Omišalj, Njivice

53 m2

kat
10
263 000 € 4109 €/m²
nov
Rijeka, Centar

64 m2

2. kat
Stranica 8 od 694

Tip ponude

Lokacija

Mjesto

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup